Avril Lavigne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 12 kişi Perş. Haz. 04, 2009 8:26 pm tarihinde online oldu.
En son konular
» Siyah Dalga ~ 4. Bölüm geldii !
"Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!" EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 4:59 pm tarafından Caelia

» Ayın Enleri
"Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!" EmptyCuma Tem. 30, 2010 6:40 pm tarafından Caelia

» MeLisH Blog ~
"Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!" EmptyPtsi Tem. 26, 2010 4:17 pm tarafından AsLı

» Yenilikler, Gelişmeler
"Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!" EmptyCuma Tem. 16, 2010 10:38 am tarafından avril_su

» 1.en iyi üye yarışması
"Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!" EmptyPerş. Tem. 15, 2010 2:30 pm tarafından AsLı

» Yeni Rütbeler
"Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!" EmptyPerş. Tem. 15, 2010 2:30 pm tarafından AsLı

» İstediğiniz Katogori ve Forumlar
"Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!" EmptyPerş. Tem. 15, 2010 2:29 pm tarafından AsLı

» Yepyeni RütbecikLer
"Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!" EmptyPerş. Tem. 15, 2010 2:28 pm tarafından AsLı

» Dinler Misin? Dinlemez Misin?
"Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!" EmptyPerş. Tem. 15, 2010 2:23 pm tarafından AsLı

Giriş yap

Şifremi unuttum

"Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!"

"Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!" Empty "Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!"

Mesaj tarafından Caelia Cuma Nis. 23, 2010 11:19 am

80'li yılların ikonu Grace Jones, Lady GaGa'ya sert çıktı.

Sanatçı Jean-Paul Goude'un yardımlarıyla bir stil ikonu haline gelen Grace Jones, farklı tarzıyla 70'lerin sonuna ve özellikle de 80'lere damgasını vuran önemli isimler arasında sayılıyor. Grace Jones'un ortaya koyduğu ilginç sahne personasının günümüzün sanatçıları tarafından sıkça taklit edildiği bir gerçek. O da tıpkı Lady GaGa gibi, sanki bu dünyadan değilmiş izlenimi bırakarak seyirciyi şaşırtan ve onları büyüleyen bir etkiye sahip. Sahnedeki duruşuyla ve imajıyla çığır açan Grace Jones, mütevazılığı bir kenara bırakarak günümüzün yıldızı Lady GaGa'ya ateş pürkürmekten çekinmiyor.

Grace Jones, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda Lady GaGa'nın düet teklifini neden geri çevirdiğini soran gazeteciye bakın nasıl bir cevap verdi:

"Evet, Lady GaGa'nın bana düet teklifiyle geldiği doğru. Onun bu teklifini geri çevirdim. Beni taklit etmeyen ve daha özgün bir insanla çalışmayı tercih ederim. Benim yıllar önce giydiğim kıyafetlerin aynılarını giydiğini gördüm ve bu beni çok kızdırdı. Onu izlemeye asla gitmem."

Bakalım bu iddialara Lady GaGa'nın cevabı ne olacak...
Caelia
Caelia
Admin
Admin

Kadın
tuttuğu takım : "Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!" 1450
ruh hali : "Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!" Kalbim10
Rep Sistemi : "Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!" Reputationpossscv3
Başarı Puanınız : "Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!" Reputationpossscv3
Güçlülük : "Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!" Reputationpossscv3
Seviyeniz : "Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!" Reputationpossscv3
Madalyaları : "Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!" 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d